Ubezpieczenie OC i AC

Porównaj ubezpieczenie OC i AC

Porównaj ubezpieczenie
OC i AC

1 miejsce - 20 ubezpieczeń OC i AC

wypełnij formularz

Wypełnij formularz

Zajmie Ci to tylko 3 minuty! Formularz został tak przygotowany aby wypełnienie go było tak szybkie jak to tylko możliwe.

porównaj 17 ofert ubezpieczenia

Porównaj oferty

Z nami szybko porównasz 20 ubezpieczeń OC i AC w jednym miejscu. Nie trać czasu na szukanie, z nami znajdziesz najlepszą ofertę w 3 minuty

kup najtańsze ubezpieczenie

Zamów najtańsze

Wybierz najtańszą ofertę i zamów online oszczędzając nawet 300 zł lub zamów bezpłatną rozmowę bezpośrednio z konsultantem.

Wyliczenie składki zajmie Ci kilka minut!

Oszczędź czas i pieniądze

Wyliczenie składki zajmie Ci to tylko 5 minut! Formularz został tak przygotowany aby wypełnienie go było tak szybkie jak to tylko możliwe. Dzięki możliwości porównania kilkunastu ofert w jednym miejscu możesz z łatwością wybrać najtańszą ofertę na rynku.

ubezpieczenie samochodu
  • Kalkulator OC AC NNW umożliwi Ci:

  • Wyliczenie i porównanie cen ubezpieczeń

  • Zakup polisy online z rabatem 15% lub zamówienie polisy podczas rozmowy z konsultantem

  • Zapisanie i przesłanie na swój e-mail gotowej kalkulacji

  • Jak działa porównywarka?

Po wypełnieniu formularza zostaje wysłane zapytanie o wyliczenie składki do systemów ofertowych ubezpieczalni. Kalkulator wyświetla uzyskane dane w postaci tabeli. Oferty są posortowane od najtańszej oferty. Zgodność ofert gwarantują sami ubezpieczyciele.

  • Jakie oferty są dostępne?

Kalkulator umożliwia obliczenie składki dla pojazdów osobowych, przeznaczonych na rynek europejski i nie starszych niż 30 lat.

Blog o ubezpieczeniach

Nowości o ubezpieczeniach


Quid dubitas igitur mutare principia naturae

Traction seed money infographic accelerator pivot value proposition ownership business-to-consumer iteration market analytics paradigm proposition ownership business-to-consumer iteration market analytics paradigm proposition ownership. Needed feebly dining oh talked wisdom oppose at.

Tesla Cybertruck – przyszłość czy żart?
21 listopada Elon Musk przedstawił nowe dziecko firmy Tesla – pik-up Tesla Cybertruck. Nowy samochód nieźle namieszał w świecie motoryzacji. Powodem zamieszania jest przede wszystkim jego design, ale to nie jedyne, co można podać…
Ubezpieczenie od niezdolności do pracy
Kiedy pracujemy, nie zastanawiamy się nad tym, że pewnego dnia może nam się coś stać. A kiedy już coś się wydarzy, to zaczynamy się martwić, jak tu sobie poradzić finansowo, kiedy zamiast dobrej pensji…